عکس نوشته

خرید وکیوم مردانه از فروشگاه اینترنتی رادمارت
امروز شنبه 26 خرداد 1403
تبليغات تبليغات

جایزه

 

خرید وکیوم مردانه از فروشگاه اینترنتی رادمارت

خواص و مضرات دستگاه وکیوم مردانه

در صورت استفاده نادرست از دستگاه وکیوم آقایان می‌تواند برای شما عارضه هایی ایجاد کند که شما می توانید با استفاده صحیح این عارضه ها را به حداقل و یا حتی صفر برسانید.
عوارضی که دستگاه وکیوم مردانه ایجاد می کند غالباً بر اثر پمپ کردن به مقدار زیاد و خلاء بیش از حد در سیلندر وکیوم و همچنین استفاده در دفعات طولانی مدت ایجاد می شود.

عوارض دستگاه وکیوم در صورت استفاده نادرست

عوارض دستگاه وکیوم در صورت استفاده نادرست – وکیوم مردانه ارکت

عوارض دستگاه وکیوم در صورت استفاده نادرست

دستگاه وکیوم یک روش درمانی است در صورت استفاده نادرست نه تنها به شما سودی نمی رساند بلکه باعث ایجاد آسیبهای نیز خواهد شد از جمله این آسیبها می‌توان به کبودی آلت و ناحیه اطراف آن اشاره کرد که در صورت پمپاژ زیاد و می تواند حتی باعث پارگی در عروق و بافت آلت شود.

همه چیز درباره دستگاه وکیوم آلت آقایان

همه چیز درباره دستگاه وکیوم آلت آقایان – وکیوم درجه ۱ کرگدن روناس طب

مدت و میزان استفاده از دستگاه وکیوم

دستگاه وکیوم برای کسانی که می‌خواهند سایز آلتشان راه افزایش دهند و یا مشکلات نعوظشان برطرف شود یک روش کمک درمانی مناسب است. مدت استفاده از دستگاه وکیوم را در مدتهای ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای و ۲ الی ۳ بار در روز استفاده نمایید.
برای نتیجه گیری مطلوب از این دستگاه به طور منظم این تمرینات را به مدت ۳ الی ۴ ماه ادامه دهید.

استفاده از دستگاه وکیوم به عنوان حجم دهنده و نعوظ دهنده فوری آلت آقایان

همچنین می توانید از دستگاه بادکش آقایان برای افزایش حجم فوری و نعوظ دهنده قبل از نزدیکی استفاده نمایید به این منظور ۱۰ الی ۱۵ دقیقه قبل از نزدیکی شروع به استفاده از دستگاه نمایید و استفاده به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه آلت خود را شستشو داده و عمل نزدیکی انجام دهید

استفاده از دستگاه وکیوم به عنوان حجم دهنده و نعوظ دهنده فوری آلت آقایان

استفاده از دستگاه وکیوم به عنوان حجم دهنده و نعوظ دهنده فوری آلت آقایان – وکیوم مردانه کرگدن روناس طب درجه ۲

روش استفاده از دستگاه وکیوم

برای استفاده از دستگاه وکیوم ابتدا یکی از کاندوم شیت ها یا همان لاستیکهای وکیوم رابر روی شیشه وکیوم نصب نمایید و یک سر شلنگ را شیشه وکیوم و سر دیگر آن را پمپ وکیوم متصل نمایید.
دهانه کاندوم شیت را به مقداری روغن خراطین و یا زالو و یا ژلهای آمیزشی حجم دهنده و یا روان کننده(در صورت نبود هیچ کدام از این موارد از روغن زیتون استفاده نمایید) آغشته نمایید .

نکاتی که در هنگام استفاده از دستگاه وکیوم آقایان باید رعایت نمایید

  • به هنگام استفاده از دستگاه به میزان کافی پمپ نمایید زیرا مکش زیادی باعث ایجاد خلا زیاد و فشار آمدن به عروق و بافت آلت خواهد شد.
  • سعی کنید که هنگام استفاده از دستگاه از یک روان کننده مانند روغن خراطین و یا زالو و یا مواردی که در بالا ذکر شد استفاده نمایید که اصطکاک ایجاد شده باعث پارگی کاندوم شیت و کبودی پوست آلت شما نشود.
  • در صورت مشاهده هرگونه خونریزی هنگام استفاده از وکیوم مردانه سریع مصرف را قطع کرده و به پزشک مراجعه کنید.

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد